46. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Ülő asszony, 1953
146

Tóth Menyhért (1904-1980)

Ülő asszony, 1953

Ceruza, olaj, papír, 44x31 cm
Jelezve balra lent: T.M. 953
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft