53. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Ülő csavargó Hátoldalon: Ceruzatanulmány
175

Ülő csavargó Hátoldalon: Ceruzatanulmány

Akvarell, szén, papír, 31,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Jobbra lent: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft