59. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Ülő csavargó; Hátoldalon: Víz-tanulmányrajz
12

Ülő csavargó; Hátoldalon: Víz-tanulmányrajz

Akvarell, szén, papír, 31,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky; Jobbra lent: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 100 000 Ft