20. aukció
Sváby Lajos (1935-2020) Ülő ember, 1976
220

Sváby Lajos (1935-2020)

Ülő ember, 1976

Olaj, vászon, 111x90 cm
Jelezve jobbra lent: Sváby 76 VIII.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft