1. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Ülő és álló akt, 1920
104

Szobotka Imre (1890-1961)

Ülő és álló akt, 1920

Olaj, vászon, 100x77,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Kiállítva: Szobotka Imre emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria 1971. 9. tétel

Proveniencia: a művész lányának a gyűjteményében volt