19. aukció
László Fülöp (1869-1937) Ülő férfi
69

László Fülöp (1869-1937)

Ülő férfi

Olaj, vászon, 35,5x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: László F. ….. III. Paris
Kikiáltási ár: 260 000 Ft