66. aukció (2021. június)
Mednyánszky László (1852-1919) Ülő férfi
85

Ülő férfi

Olaj, vászon papírlemezen, 33,3 x 24,7 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Jelezve hátoldalon: Czigany studium. Leltározta Pálmai József
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft