26. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Ülő fiú, 1920-as évek
187

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Ülő fiú, 1920-as évek

Olaj, vászon, 80x70 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft