16. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Ülő fiú
185

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Ülő fiú

Olaj, vászon, 80x70 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Kiállítva: • UME kiállítás, Künstlerbund Hagen – Bécs, 1929 • Rafael Viktor emlékkiállítás, Pápa, 1983

Kiállítva és reprodukálva: • Rafael Viktor emlékkiállítás, Duna Galéria, Budapest, 1990, (meghívókártya) • Rafael Viktor emlékkiállítás, Haas Galéria, Budapest, 1999, katalógus: 3. oldal