58. aukció
Uitz Béla (1887-1972) Ülő lány
186

Uitz Béla (1887-1972)

Ülő lány

Akvarell, tus, ceruza, papír papírlemezen, 60x48 cm
Jelezve jobbra lent: Uitz (töredékes)
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft