11. aukció
Basch Andor (1885-1944) Ülő nő, 1927
178

Basch Andor (1885-1944)

Ülő nő, 1927

Olaj, vászon, 55,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 27
Kikiáltási ár: 420 000 Ft