57. aukció
Thorma János (1870-1937) Ülő nő, 1930 körül
38

Thorma János (1870-1937)

Ülő nő, 1930 körül

Olaj, fa, 60,5x74,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 405. ‣ In.: Kovács Zita – Büki Barbara: Thorma János. Thorma János Múzeum, Kiskunhalas, 2015.

‣ Kovács Zita–Büki Barbara: Thorma János. Thorma János Múzeum, Kiskunhalas, 2015. 224. oldal