10. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Ülő nő, 1948
136

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Ülő nő, 1948

Olaj, karton, 84x64 cm
Jelezve jobbra lent: Ráfael V. 948
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Proveniencia: a tulajdonos a művésztől vásárolta