2. Grafikai aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Ülő nő
102

Czóbel Béla (1883-1976)

Ülő nő

Rézkarc, papír, 17,5 x 23 cm
Jelezve jobbra lent: B. Zobel
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft