46. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Ülő nő (Könyvborító terv), 1975
102

Csernus Tibor (1927-2007)

Ülő nő (Könyvborító terv), 1975

Olaj, papír, 15x11 cm
Jelezve jobbra lent: CST, Paszpartún: CST
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
• Csernus Tibor retrospektív kiállítása. KOGART, Budapest, 2006. január 6. – március 12. 22. oldal