23. aukció
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) Ülő nő (Muci), 1932
170

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Ülő nő (Muci), 1932

Olajtempera, vászon, 100,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: G. Szabó K. 1932?
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Proveniencia: korábban letét a debreceni Déri Múzeumban, letéti szám: 90.37

Kiállítva: • Gáborjáni Szabó Kálmán emlékkiállítása, Déri Múzeum, Debrecen, 1997. katalógus: 20 (Magda, 1942 címmel) • Gáborjáni Szabó Kálmán festőművész kiállítása, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2000. március 10-25.