48. aukció
Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935) Ülő nő (Párizs, 1914)
109

Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935)

Ülő nő (Párizs, 1914)

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve jobbra lent: M.Z.L.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Petrovics Elek: Mattyasovszky-Zsolnay László, 1885-1935. Budap est, 1936., 12. kép