71. Aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Ülő női akt
131

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Ülő női akt

Olaj, vászon, 51 x 41 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

168

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Fürdő után

Kikiáltási ár: 500 000 Ft