18. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Ülő női akt, 1955
103

Kondor Béla (1931-1972)

Ülő női akt, 1955

Diófapác, akvarell, papír, 24x17,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B 1955
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Kondor Béla oeuvre-katalógus: 1955/40, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1984.