4. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Ülő parasztlány, 1904
149

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Ülő parasztlány, 1904

Olaj, karton, 56x45 cm
Jelezve jobbra lent: RJ
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Magyar Nemzeti Galérira műtárgybírálati száma: 8943