58. aukció
Markó András (1824-1895) Una vallata, 1868
84

Markó András (1824-1895)

Una vallata, 1868

Olaj, vászon, 89x117 cm
Jelezve jobbra lent: And Marko 1868
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft