54. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Ünnep a téren
124

Kádár Béla (1877-1956)

Ünnep a téren

Akvarell, papír kartonon, 30x23 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft