34. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Uszály
57

Fényes Adolf (1867-1945)

Uszály

Olaj, fa, 16x22 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

160

Fényes Adolf (1867-1945)

Kendős lányka

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft