35. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Üsző, 1964
110

Tóth Menyhért (1904-1980)

Üsző, 1964

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: TM, Jelezve hátoldalon: Tóth Menyhért Miske Üsző olaj 80x60
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft

162

Tóth Menyhért (1904-1980)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft