13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Király Gábor kortárs aukció
60

Király Gábor (1979 -)

Úszó nő, 2011

Olaj, vászon, 140 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Király Gábor 2011
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft