Best of Mű-Terem
Schönberger Armand (1885-1974) Út és házak, 1929
146

Schönberger Armand (1885-1974)

Út és házak, 1929

Olaj, karton, 99x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.