15. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Út és házak, 1929
207

Schönberger Armand (1885-1974)

Út és házak, 1929

Olaj, karton, 99x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1929
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

Kiállítva: Schönberger Armand gyűjteményes kiállítása, Tamás Galéria, Budapest, 1930.

9

Krumplit hámozó

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
59

Vigasztalás, 1930

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
105

Hölgy galambbal

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
108

Akt, 1929

Kikiáltási ár: 300 000 Ft