60. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Út fákkal, 1910-1915
51

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Út fákkal, 1910-1915

Akvarell, karton, 27x37 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Seelenblumen: János Mattis Teutsch. Collegium Hungaricum, Wien, 2002. október 10–30.

¦ Seelenblumen: János Mattis Teutsch. Botschaft der Republik Ungarn, Berlin, 2002. november 11. – 2003. január 10.

¦ Seelenblumen: János Mattis Teutsch. Kulturinstitut der Republik Ungarn, Stuttgart, 2003. január 22. – március 7.

Kiállítva és reprodukálva:

¦ János Mattis Teutsch and the Hungarian Avant-Garde. Louis Stern Fine Arts, West Hollywood, 2002. április 20. – július 20. katalógus: 3.

¦ Soulflowers. János Mattis Teutsch 1884–1960. Mall Galeries, London, 2004. július 16. – augusztus 16. katalógus: 2.