69. Tavaszi Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Út Nagybányán
110

Boldizsár István (1897-1984)

Út Nagybányán

Olaj, vászon, 68 x 95,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

  • egykor a Bozsán-gyűjteményben

  • Bozsán gyűjtemény. A könyvet szerkesztette és kiadja a Bozsán család, Pauker Nyomda Kft., Budapest, 2010, 23. oldal