4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Korodi Luca (1975-) Utas, 2010
26

Korodi Luca (1975-)

Utas, 2010

Olaj, vászon, 35 x 36 cm
Jelezve hátoldalon: Korodi Luca, 2010. o.v. Utas/Passanger
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft