42. Aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Utca boltíves kapuval
143

Ferenczy Valér (1885-1954)

Utca boltíves kapuval

Olaj, vászon, 74x74 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft