17. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Utca csíkosruhás nővel
174

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Utca csíkosruhás nővel

Olaj, vászon, 65x60,5 cm
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I
Kikiáltási ár: 340 000 Ft