63. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Utca piros ruhás nővel
23

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Utca piros ruhás nővel

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve balra fent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft