37. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Utcai forgatag
177

Scheiber Hugó (1873-1950)

Utcai forgatag

Olaj, vászon, 56,5x72 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft