70. Őszi Aukció
Egry József (1883-1951) Utcai forgatag
159

Egry József (1883-1951)

Utcai forgatag

Tempera, akvarell, papír, 55 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 15 000 000 Ft