36. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Utcai jelenet
142

Batthyány Gyula (1887-1959)

Utcai jelenet

Olaj, vászon, 65,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft