45. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Utcai piac Párizsban
44

Frank Frigyes (1890-1976)

Utcai piac Párizsban

Olaj, vászon, 64x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Paris
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
• XCIII. csoportkiállítás. Frank Frigyes, Orsó Ferenc, Scheiber Hugó, Tihanyi J. Lajos, Vass Elemér festőművészek és Esseő Erzsébet szobrászművésznő kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1927. október, k