42. Aukció
Pechán József (1875-1922) Utcarészlet
77

Pechán József (1875-1922)

Utcarészlet

Olaj, vászon, 58x47,5 cm
Jelezve balra lent: Pechán
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft