Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Dénes Valéria 1877-1915 Utcarészlet, 1913
138

Dénes Valéria 1877-1915

Utcarészlet, 1913

Olaj, vászon, 55x46 cm
Jelezve középen lent: GDV