73. őszi aukció
Országh Imre Ferenc art deco, utcakép
17

Országh Imre Ferenc (1901-1974)

Utcarészlet, 1931

Olaj, papírlemez, 80 x 55 cm
Jelezve balra lent: I. F. 1931.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft