13. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Utcarészlet
140

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Utcarészlet

Olaj, karton, 34,5x47 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft