26. aukció
Vén Emil (1902-1984) Utcarészlet
156

Vén Emil (1902-1984)

Utcarészlet

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 240 000 Ft