29. aukció
Kmetty János (1889-1975) Utcarészlet
41

Kmetty János (1889-1975)

Utcarészlet

Akvarell, ceruza, papír, 15x24 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty, Jelezve balra lent: Bachnénak születésnapra tiszteletem jeléül: Jánoska
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

12

Kmetty János (1889-1975)

Hegyi beszéd

Kikiáltási ár: 140 000 Ft