30. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Utcarészlet
81

Fényes Adolf (1867-1945)

Utcarészlet

Olaj, vászon, 34,5x51 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft