28. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Utcarészlet fával, 1928
91

Orbán Dezső (1884-1987)

Utcarészlet fával, 1928

Olaj, vászon, 38x46 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán 1928
Kikiáltási ár: 700 000 Ft