23. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Utcarészlet sárga házakkal
132

Ferenczy Valér (1885-1954)

Utcarészlet sárga házakkal

Olaj, papírlemez, 50,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 240 000 Ft