28. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Utcarészlet templommal, 1931
24

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Utcarészlet templommal, 1931

Olaj, vászon, 45x36,5 cm
Jelezve középen lent: Ilosvai Varga I. 1931
Kikiáltási ár: 750 000 Ft