32. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Utcarészlet templomtoronnyal, 1931
42

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Utcarészlet templomtoronnyal, 1931

Olaj, vászon, 45x36,5 cm
Jelezve középen lent: Ilosvai Varga I. 931
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft