28. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Utcarészlet zöld házzal, 1938
177

Nagy Oszkár (1883-1965)

Utcarészlet zöld házzal, 1938

Olaj, falemez, 53x63 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 938
Kikiáltási ár: 750 000 Ft