8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Váli Dezső (1942-) Útikalauz, 1975-1980
48

Váli Dezső (1942-)

Útikalauz, 1975-1980

Olaj, farostlemez, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: VÁLI D 75 1980
Jelezve hátoldalon: A/75/24
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: A/75/24
Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 404. oldal